نكته‌های مهم «نشانه‌های مثلثی» از نقشه‌كشی (2)
  • توضیح عکس اول
  • توضیح عکس دوم
نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری

آخرین مطالب ارسالی

کسب درآمد

نكته‌های مهم «نشانه‌های مثلثی» از نقشه‌كشی (2)

 

نشانه‌های مثلثی

مشخص نمودن پرداخت سطح به روش مثلث‌ها، ازروش‌های قدیمی نمایش پرداخت سطح است. در این روش، بلندترین ارتفاع زبری، معیار زبری است.
نكته‌های مهم «نشانه‌های مثلثی» از نقشه‌كشی (2) 
اگر هیچ نشانه‌ای روی سطح نباشد، به این معنا است که روی سطح، هیچ‌گونه عملی انجام نمی‌شود و سطح به همان صورتی که تولید می‌شود باقی می‌ماند. اما اگر علامتی مطابق با شکل زير، روی سطح قرار گیرد باز هم منظور آن است که سطح به همان صورت تولیدشده باقی می‌ماند، اما دستور داده شده است که ساخت آن با دقت کامل انجام شود.
نكته‌های مهم «نشانه‌های مثلثی» از نقشه‌كشی (2)
نمادهای مثلثی

 به ادامه مطلب بروید

 
برچسب‌ها: هنرستان, هنرستانی ها, آموزش دروس هنرستان, نکات مهم نقشه کشی, نکات مهم انوع نقشه برای نقشه کشی, نشانه های مثلثی برای نقشه کشی, علم سیتی, دبیرستان و کنکور, نقشه کشی آسان, نکاتی که باید در نقشه کشی رعایت کنیم, آموزش نقشه کشی2, نشنه های مثلثی نقشه کشی 2, ,
ادامه مطلب

elmcity چهار شنبه 12 / 3 / 1393 ادامه مطلب

نكته‌های مهم «انواع نقشه» از نقشه‌كشی (2)

انواع نقشه
 
نقشه با دست آزاد: نقشه‌ای ابتدایی است از یک قطعه یا یک طرح كه با دست آزاد (بدون به‌كارگيری ابزار) کشیده می‌شود. این نقشه را «نقشه‌ی دستی» یا «اسکچ» هم می‌گویند.
نكته‌های مهم «انواع نقشه» از نقشه‌كشی (2)
 
 
 به ادامه مطلب بروید
برچسب‌ها: هنرستان, هنرستانی ها, آموزش دروس هنرستان, نکات مهم نقشه کشی, نکات مهم اوناع نقشه برای نقشه کشی, انواع نقشه برای نقشه کشی, علم سیتی, دبیرستان و کنکور, نقشه کشی آسان, نکاتی که باید در نقشه کشی رعایت کنیم, آموزش نقشه کشی,
ادامه مطلب

elmcity چهار شنبه 12 / 3 / 1393 ادامه مطلب

هنرستانی‌‌ها بدانند (اهمیت درس‌های عمومی)

بعضي از هنرستانی‌‌ها نسبت به درس‌های عمومی کم‌توجه هستند.هنرستانی‌‌ها بدانند (اهمیت درس‌های عمومی)

شاید پیش خود فکر می‌کنند ضرایب این درس‌ها کم است و اگر این زمان را برای اختصاصی‌ها بگذارند با توجه به بالا بودن ضرایب درس‌های اختصاصی کار درستی انجام می‌دهند؛ اما این طرز فکر اشتباه است.

هر درس اهمیت خودش را دارد و می‌شود فقط یک بار با دقت خواندن و صرف زمان کم به خیلی از سؤال‌‌ها جواب داد.

بهتر است یک‌سوم وقت خود را به عمومی اختصاص دهید تا بتوانید حداقل به سؤالات ساده‌ی آن‌ها پاسخ دهید.

برچسب‌ها: آشنایی با رشته های هنرستان, مشاوره ویژه هنرستانی ها, اهمیت دروس عمومی برای هنرستانی ها, اهمیت درس های عمومی برای کنکور هنرستانی ها, هنرستان, علم سیتی, دبیرستان و کنکور, چرا باید دروس عمومی را برای کنکور بخوانیم, اهمیت دروس عمومی هنرستان ,
elmcity چهار شنبه 12 / 3 / 1393 ادامه مطلب

هنرستانی‌ها بدانند (اهمیت درس ریاضی)

آیا می‌دانید که ریاضی درس مهمی است و چرا باید به این درس پاسخ دهید؟هنرستانی‌ها بدانند (اهمیت درس ریاضی)

درس ریاضی بیش‌ترین ضریب را در در‌س‌های عمومی دارد و در خیلی از درس‌های تخصصی کاربرد دارد. درس ریاضی را باید از روی کتاب درسی خوب مطالعه کرده و تمام تمرین‌ها و مثال‌های آن را حل کرد. بعد به سراغ تست رفت و با تمرین و ممارست به راحتی به سؤالات مختلف پاسخ داد.

کسانی که ریاضی را خوب می‌دانند در درس‌های تخصصی تبحر دارند. تجربه نشان داده که فعالیت‌های فکری و محاسباتی می‌تواند باعث موفقیت در سایر درس‌ها شود و شمّ یادگیری را در درس‌های عمومی تقویت می‌کند. به ریاضی نیز مانند درس‌های تخصصی بها دهید.

برچسب‌ها: آشنایی با رشته های هنرستان, مشاوره ویژه هنرستانی ها, اهمیت درس ریاضی برای هنرستانی ها, اهمیت ریاضی برای کنکور هنرستانی ها, هنرستان, علم سیتی, دبیرستان و کنکور, چرا باید ریاضی را برای کنکور بخوانیم, اهمیت ریاضی هنرستان ,
elmcity چهار شنبه 12 / 3 / 1393 ادامه مطلب

صفحه قبل 1 صفحه بعد